Products

Зціджування за допомогою молоковідсмоктувача Symphony вдома – базова версія

Mum pumping using Symphony

Ласкаво просимо до світу молодих матусь! 

Якщо із грудним вигодовуванням у вас від початку не дуже склалося, ви такі не одинокі.– Зціджування за допомогою молоковідсмоктувача Symphony допоможе вам налагодити вироблення молока, щоб годувати дитину зараз і ще багато місяців.

Ось все, що вам потрібно знати, щоб почати!

Увага!

Зверніть увагу, що це базова версія оригінального Symphony Hub, й деякі допоміжні модулі та матеріали доступні лише англійською мовою.


Дотримуйтеся покрокової інструкції нижче, щоб дізнатися більше!

Етап 1: Використовуйте воронки відповідного розмірy
 • Неправильно підібрані воронки можуть призвести до зменшення об’ємів зціджуваного молока й болю під час зціджування.
 • Великі груди не означають великого розміру воронок: все залежить від розміру ваших сосків!
 • Тунель воронки повинен щільно охоплювати сосок, але залишати достатньо місця для його вільного руху вперед і назад  без тертя об стінки тунелю.
 •  Не можна, щоб під час зціджування до тунелю втягувалася надто велика частина ареол

Повні інструкції щодо вибору правильного розміру воронок див. у розділі "«Завантаження»" (тільки англійською або французькою мовами).

asset_image

Етап 2: Зберіть комплект для зціджування
Етап 3: Знайдіть правильну програму зціджування

Щоб забезпечити вам максимум користі, Symphony пропонує дві розроблені дослідниками програми: INITIATE («Початок») та MAINTAIN («Підтримка»). Надзвичайно важливо обов’язково використовувати відповідну програму!

 • Програма INITIATE  призначена допомогти вам з годуванням безпосередньо після пологів. Вона імітує ритм смоктання та пауз новонародженого в перші дні лактації. 
 • Переходити на програму MAINTAIN  слід після “появи” молока або не пізніше 6-го дня. Ця програма імітує ритм смоктання здорової дитини, коли лактацію вже налагоджено.

asset_image

Етап 4: Встановіть на Symphony відповідну програму

Корисно знати

 • Програма INITIATE триває 15 хвилин, разом з паузами, після чого автоматично вимикається.
 •  Програма MAINTAIN виконується у дві фази: близько 2 хвилин триває фаза стимуляції, після чого автоматично починається фаза зціджування. Якщо молоко почне виділятися раніше, ви можете вручну перейти до фази зціджування.
  ПРИМІТКА.  Програма MAINTAIN не вимикається автоматично – її потрібно вимкнути вручну, коли ви закінчили. Загалом ми рекомендуємо зціджувати молоко з обох грудей одночасно впродовж приблизно 15 хвилин за раз.

asset_image

Етап 5: Визначте максимально комфортний для вас вакуум

Незалежно від того, чи виконується зціджування в режимі INITIATE («Початок») або MAINTAIN («Підтримка»), для найкращого результату обов’язково зціджуйтеся на максимально комфортному рівні вакууму. Встановіть комфортний рівень вакууму за допомогою ручки його регулювання таким чином:

 • Спочатку поступово повертайте ручку праворуч, щоб повільно збільшити вакуум до точки, де ви відчуєте легкий дискомфорт.
 • Потім знову поверніть її наліво, зменшуючи вакуум на одну відмітку – буквально трохи! – і встановіть максимально комфортний вакуум як налаштування.

Maximum Comfort Vacuum setting

Етап 6: Очистіть комплект для наступного разу
Як довго вам знадобиться Symphony?
 • Універсальної відповіді на це питання немає, оскільки кожна історія грудного вигодовування є дуже індивідуальною. Якщо у вас виникли сумніви або вам потрібна порада, зверніться до свого лікаря.
 • Важливо знати, що молоковідсмоктувач Symphony може супроводжувати вас протягом усього грудного вигодовування, якщо вам і вашій дитині це потрібно.
5 Golden rules for pumping

1. Для успішного та комфортного зціджування завжди використовуйте воронки відповідного розміру !

2. Завжди зціджуйте молоко з обох грудей одночасно . Одночасне зціджування з обох грудей 8 разів за добу забезпечує краще вироблення молока зараз та у подальші місяці.

3. Завжди перевіряйте, чи правильну програму зціджуванняви обрали. Symphony пропонує дві розроблені дослідниками програми: INITIATE («Початок») та MAINTAIN («Підтримка»).

4. Обов’язково зціджуйтеся на максимально комфортному вакуумі.

5. Зціджування у жодному випадку не повинно спричиняти біль! Якщо під час зціджування виникає біль, зверніться до найближчого медичного фахівця.


Читайте більше: чому зціджування таке важливе зараз

Ваші молочні залози підготувалися до грудного вигодовування під час вашої вагітності. Щоб тепер вони почали виробляти молоко (а з часом його ставало більше й вистачало на весь період вигодовування), потрібна стимуляція – смоктання вашої дитини.´ Важливо, щоб ваші груди отримували цю стимуляцію та регулярно позбавлялися молока.

Отже, якщо ваша дитина не може (поки що) добре смоктати, молоковідсмоктувач Symphony відтворить природний ритм смоктання за допомогою двох розроблених дослідниками програм. І при цьому маля не втратить жодної краплі дорогоцінного молока!´–

Завантаження

Related articles

Pumping tips

Choosing your Medela breast shield size

Read more
Pumping tips

How to use a breast pump: 12 top tips

Read more
Pumping tips

Choosing your Medela breast shield size

Read more
Pumping tips

How to use a breast pump: 12 top tips

Read more
Breastfeeding challenges

9 breastfeeding problems in the first month – solved

Read more
Breastfeeding challenges

9 breastfeeding problems in the first month – solved

Read more
Research and literature

Double pumping

Read more
Research and literature

Double pumping

Read more