Products

Зціджування за допомогою молоковідсмоктувача Symphony у лікарні – базова версія

Mum pumping using Symphony

Вітаємо з появою вашого маленького чуда! Ми знаємо, що початок цієї нової подорожі може лякати, але не хвилюйтеся – молоковідсмоктувач Symphony допоможе вам!–´ Ось все, що треба знати, щоб ним користуватися.

Увага!

Зверніть увагу, що це базова версія оригінального Symphony Hub, й деякі допоміжні модулі та матеріали доступні лише англійською мовою.


Дотримуйтеся покрокової інструкції нижче, щоб дізнатися більше!

Етап 1: Використовуйте воронки відповідного розміру
 • Неправильно підібрані воронки можуть призвести до зменшення об’ємів зціджуваного молока й болю під час зціджування.
 • Великі груди не означають великого розміру воронок: все залежить від розміру ваших сосків!
 • Тунель воронки повинен щільно охоплювати сосок, але залишати достатньо місця для його вільного руху вперед і назад  без тертя об стінки тунелю.
 •  Не можна, щоб під час зціджування до тунелю втягувалася надто велика частина ареол

Повні інструкції щодо вибору правильного розміру воронок див. у розділі "«Завантаження»" (тільки англійською або французькою мовами).

asset_image

Етап 2: Зберіть комплект для зціджування

asset_image

Етап 3: Знайдіть правильну програму зціджування

Щоб забезпечити вам максимум користі, Symphony пропонує дві розроблені дослідниками програми: INITIATE («Початок») та MAINTAIN («Підтримка»). Надзвичайно важливо обов’язково використовувати відповідну програму!

 • Програма INITIATE  призначена допомогти вам з годуванням безпосередньо після пологів. Вона імітує ритм смоктання та пауз новонародженого в перші дні лактації. 
 • Переходити на програму MAINTAIN  слід після “появи” молока або не пізніше 6-го дня. Ця програма імітує ритм смоктання здорової дитини, коли лактацію вже налагоджено.

asset_image

Етап 4: Встановіть на Symphony відповідну програму

Корисно знати

 • Програма INITIATE триває 15 хвилин, разом з паузами, після чого автоматично вимикається.
 •  Програма MAINTAIN виконується у дві фази: близько 2 хвилин триває фаза стимуляції, після чого автоматично починається фаза зціджування. Якщо молоко почне виділятися раніше, ви можете вручну перейти до фази зціджування.
  ПРИМІТКА.  Програма MAINTAIN не вимикається автоматично – її потрібно вимкнути вручну, коли ви закінчили. Загалом ми рекомендуємо зціджувати молоко з обох грудей одночасно впродовж приблизно 15 хвилин за раз.

asset_image

Етап 5: Визначте максимально комфортний для вас вакуум

Незалежно від того, чи виконується зціджування в режимі INITIATE («Початок») або MAINTAIN («Підтримка»), для найкращого результату обов’язково зціджуйтеся на максимально комфортному рівні вакууму. Встановіть комфортний рівень вакууму за допомогою ручки його регулювання таким чином:

 • Спочатку поступово повертайте ручку праворуч, щоб повільно збільшити вакуум до точки, де ви відчуєте легкий дискомфорт.
 • Потім знову поверніть її наліво, зменшуючи вакуум на одну відмітку – буквально трохи! – і встановіть максимально комфортний вакуум як налаштування.

Maximum Comfort Vacuum setting

Етап 6: Очистіть комплект для наступного разу
 • Одноразовий комплект слід утилізувати відразу після використання!
 •  Одноразовий комплект для зціджування One-Day  можна використовувати протягом доби або 8 зціджувань, після чого його необхідно утилізувати. Обов'язково ретельно очищуйте комплект після кожного використання, дотримуючись наведених нижче інструкцій.
 •  Багаторазовий зціджувальний комплект можуть очищувати працівники лікарні. В іншому випадку ви можете самостійно очистити його за інструкцією з відео нижче “«Очищення комплекту для зціджування One-Day»”. Повні інструкції з очищення див. в інструкції з експлуатації молоковідсмоктувача Symphony для лікарень.

Очищення комплекту для зціджування One-Day у лікарні

Або перегляньте інструкцію в картках про те, як очищувати зціджувальний комплект One-Day

Візьміть молоковідсмоктувач в оренду для використання вдома
 • Не забувайте взяти молоковідсмоктувач в оренду для використання вдома'

 • Імовірно, вам ще знадобиться допомога з лактацією , коли ви з малям поїдете додому.
 • Або, можливо, ваша дитина ще не може (добре) смоктати , тож вам потрібно надалі зціджуватися, щоб вона отримувала всі переваги маминого молока.
 • Хороша новина полягає в тому, що молоковідсмоктувач Symphony також можна взяти в оренду . Ви можете розраховувати на нього впродовж всього вигодовування, навіть якщо у вас виникнуть проблеми із цим пізніше!

Зверніться до свого лікаря за додатковою інформацією про те, як і де орендувати молоковідсмоктувач Symphony для використання вдома.

5 золотих правил зціджування

  1. Для успішного та комфортного зціджування завжди використовуйте  воронки відповідного розміру !

  2. Завжди зціджуйте молоко з обох грудей одночасно. Одночасне зціджування з обох грудей 8 разів за добу забезпечує краще вироблення молока зараз та у подальші місяці.

  3. Завжди перевіряйте, чи правильну програму зціджуванняви обрали. Symphony пропонує дві розроблені дослідниками програми: INITIATE («Початок») та MAINTAIN («Підтримка»).

  4. Переконайтеся, що зціджування здійснюється з максимально комфортним для вас вакуумом.

  5. Зціджування у жодному випадку не повинно спричиняти біль! Якщо під час зціджування виникає біль, зверніться до найближчого медичного фахівця.

  .

  Чому зціджування важливе
  • Ваше тіло підготувалося до грудного вигодовування під час вагітності. Щоб тепер ваші молочні залози почали виробляти молоко, їм  потрібна стимуляція – смоктання дитини.'
  • Якщо ваша дитина ще не може (добре) смоктати, молоковідсмоктувач Symphony відтворить природний ритм смоктання –, і при цьому ваше маля отримає вже перші краплі цінного молозива.´
  • Щоб у вас вироблялося досить молока, ви повинні годувати грудьми або зціджуватися з обох грудей 8-12 разів на добу так, щоб жодна перерва не тривала більше 5 годин.
  Завантаження

  Related articles

  Pumping tips

  Choosing your Medela breast shield size

  Read more
  Pumping tips

  How to use a breast pump: 12 top tips

  Read more
  Pumping tips

  Choosing your Medela breast shield size

  Read more
  Pumping tips

  How to use a breast pump: 12 top tips

  Read more
  Breastfeeding challenges

  9 breastfeeding problems in the first month – solved

  Read more
  Breastfeeding challenges

  9 breastfeeding problems in the first month – solved

  Read more
  Research and literature

  Double pumping

  Read more
  Research and literature

  Double pumping

  Read more